עבודה בחו"ל עם מגורים??

כשצעירים וחיילים משוחררים בוחרים לנסוע לחו"ל לעבודה בעגלות החששות הם רבים והשאלות שעולות זהות גם לנוסעים לעבודה בארה"ב, לעבודה באירופה, עבודה בקנדה או באוסטרליה. כמובן שנושא השכר, התגמול והבונוסים מובילים אך יש את נושא המגורים אשר מעסיק את כולם ללא יוצא מן הכלל. כדי לעשות קצת סדר אנו מביאים לכם את שלות האפשרויות הקיימות

עבודה בחו"ל ללא מגורים
בודדים החבר'ה שהולכים על האפשרות הזהת אבל יש מי שמעדיף לדאוג לעצמו בכל מה שקשור למגורים. זה יכול להיות דוד או קרוב משפחה שמתגוררים אצלם במשך תקופת העבודה ובכך משלבים גם עבודה בחו"ל וגם ביקור משפחתי.
מקרה נדיר עוד יותר הואמ חבר'ה שפשוט מעדיפים "לסאבלט" איזה דירה בניו יורק בעצמם ולעבוד בחברות של ישראלי בחו"ל ובראשם חברות למכירת מוצרי ים המלח.

השתתפות בשכר דיור בעבודה בחו"ל
האופציה הנפוצה ביותר הן דירות מגורים של החברה אשר מוצעות לעובדים בהשתתפות בשכר הדירה. זה מגביר את הגיבוש ואת תחושת המשפחתיות בחברה ויוצא יותר זול מהכרת דירה באופן עצמאי. עוד יתרון ברור של השיטה הוא שכבר מהארץ אתה יודע היכן תתגורר והנה הורדת דאגה גדולה מהראש. מהשדה יאספו אותך היישר לדירת המגורים של החברה.

עבודה בחו"ל עם מגורים
לפני מספר שנים היו יותר חברות שהציעו את האפשרות אך היום נשארו בודדות אשר מציעות עבודה עם מגורים בחו"ל. זה יבוא על חשבון משהו: בונוסים או שכר בסיס יותר נמוך אבל יש מי שמוכן לעשות את הויתור בשביל להרגיש שיש מי שדואג לו.....