מי מבטיח לי הצלחה במכירות ?

צעירים ישראלים רבים בשנים האחרונות בוחרים לטוס לעבוד בחו"ל במכירות בקניונים. זה התחיל עם מכירת מוצרי ים המלח בעגלות בקניונים בארה"ב. הקשר הישראלי למוצר בשילוב עם יכולות מכירה קצת "אגרסיבית" הניבו תוצאות ורווחים גבוהים ואט אט פשטה השמועה וכולם רצו לטוס לעבודה בחו"ל המכירות. השיטה התפשטה גם למדינות אירופה, לאוסטרליה, לקנדה ולדרום אפריקה והיצע המורצים הנמכרים על ידי ישראלים בחו"ל הלך והתרחב ל: מיישרי שיער, גאדג'טים שונים, צעצועים ועוד. ברוב המוחלט של המקרים מדובר בעבודה של ישראלים אצל ישראלים. זאת אומרת שהבוס וגם החברים שלכם לעבודה בחברה יהיו ישראלים ממש כמוכם.

מבחינת ביצועים: נכון, לא כולם מצליחים ויש אומרים שלא לכולם זה מתאים, אך מנסיוננו עד כה אנו יודעים להגיד בוודאות כי מי שרוצה להצליח מצליח. צריך "דרייב" וכח רצון שיעלו לכם את הבטחון ואיך אומרים? "עם האוכל בא התיאבון"  עבודת מכירה שמתוגמלת לפי ביצועים מצליחה להוציא מאנשי מכירות הרבה יותר., לפתח טכניקות מכירה, אסטרטגיות וטקטיקטת המתאימות למקום ולאיזור העבודה.

כשאתה נוסע לעבוד בחו"ל בעגלות אתה מצטרף למשפחה. הצלחה שלך היא ההצלחה של הבוס שלך וגם של חבריך לצוות. לכן תמיד, ומיוחד בשלבים הראשונים, יהיה מי שידריך וינחה אתכם "איך לעשות את זה נכון.." איך להגביר את המכירות ולהצליח למכור באחוזי הצלחה גבוהים.