מהם תנאי השכר במכירה בעגלות

זה לא סוד שבעלות עובדים ומרוויחים לפי אחוזים. תיאורטית, לא מכרת, לא הרווחת. בפועל צריך להיות מאוד יום מאוד מאוד לא מוצלח עם מליון ואחת סיבות למה לא הצלחתם למכור. יש אומרים שבכסף בלוקי ישנים השונים בעבודה בחו"ל בעגלות נמצע על הרצפה, צריך רק לאסוף אותו.

הבטחת הכנסה, מענק עבודה מועדפת ועוד
את תקופת עבודתו של צעיר שמוכר בעגלות יש לחלק לשתיים. הסתגלות ותכל'ס. תקופת בחלק גדול מחברות תקופת ההסתגלות אורכת כשבוע-שבועיים ובמהלכה קודם כל יוצאים מההלם! מתחילים להרגיש את השטח ולהתנסות במכירות בעגלה עם חונך צמוד. מקבלים ריג'קטים חיובים ושליליים לגבי שיטות המכירה ומתחילים לצבור ביטחון לקראת עבודה עצמאית לבד לבד על העגלה. 

היות ובתקופת ההסתגלות לא מצפים שתגיעו לשיאי המכירות ישנם בעלי עגלות אשר יוצרים מנגנון של "הבטחת הכנסה" אשר ישלים את הסכום אתו פדיתם למינימום הגיוני וסביר למחיה. הציפייה היא שכן ברגע שתתחילו לעבוד באופן עצמאי תביאו תפוקה גבוהה ככל שניתן ובטח הגבוהה ממשכורת מינימום הנהוגה בישראל.

חיילים משוחררים אשר התלבטו לגבי עבודה בחו"ל או עבודה מועדפת בארץ ישמחו לגלות כי בעלי עגלות מוכנים להעניק לכם על חשבונם סכום בגובה מענק המועדפת של ביטוח לאומי ורק שיבואו לעבוד אצלם. בעלי דרכון אמריקאי יתקבלו בברכה אך גם בעלי ויזת תייר אשר סיימו את התהליך ויכולים כבר מחר להיכנס בשערי ארצות הברית.

רווחים לפי אחוזים ובונוסים
לאחר תקופת ההתאקלמות עוברים לרווחים לפי אחוזים. כן, לא מכרת-לא הרווחת. ואם אתם רואים שלא הרווחתם כמה ימים אולי מכירות בעגלות זה לא בשבילכם.... ככל שתמכרו אגב יותר תיהנו מאחוזי רווח ועמלות גבוהות יותר. תחרויות פדיון בין עובדי החברות מביאות מידי פעם לבונוסים כספיים נוספים.