מדוע חשוב שהחברה חוקית ?

בכל מקום בעולם בו בחוק זה חוק כל המפר אותו הוא עבריין ולכן צפוי לעונש. אם בחרתם לנסוע לעבודה בארה"ב כדאי לכם לעשות הכל באופן מסודר ולעבוד עם חברות מבוססות וגדולות חוקיות על מנת לחשוף את עצמכם לכמה שפחות סכנות. ריבוי המקרים בהם הסתבכו ישראלים עם רשויות האכיפה בארה"ב ובאירופה דחף את כולם לעבוד בצורה חוקית ועם כמה שפחות "שטיקים" שיו נהוגים בשנים עברו.

עבודה בארה"ב עם דרכון אמריקאי
הנטיה של בעלי עגלות בארה"ב כיום לחפש עובדים הנושאים דרכון אמריקאי ממחישה את הרצון לעבוד בצורה חוקית ומוסדרת. נכון שרוב הישראלים שהביאו את המכה בחו"ל עשו זאת עם ויזת תייר או אישורי עבודה זמניים שהיו נהוגים בעבר אבל נושא דרכון אמריקאי הוא האידאל והיצע העבודות ברחבי ארה"ב, מניו-יורק ועד לוס אנג'לס דרך לאס וווגאס, שיעמוד לרשותו גדול פי כמה.

עבודה באירופה לבעלי דרכון אירופאי
בישראל נושאי דרכון אירופאי רבים כמו גם זכאים ובעלי אפשרות להוציא אחד כזה. דרכון של האיחוד האירופי מאפשר לנסוע ל: עבודה באנגליה, עבודה בספרד, עבודה באיטליה, עבודה בגרמניה, עבודה בבלגיה או בכל מדינה החברה באיחוד האירופי באופן חוקי לחלוטין. בם במדינות אירופה בהם עובדים ישראלים בעגלות הנטיה היא להעסיק בעלי דרכון אירופאי. תחום מכירות נוסף הו מכירת ציורי שמן עקב הניידות והמעבר מבית לבית (שלא כמו בעגלות שם עומדים "חשופים" בקניון) החשיפה לסיכון לעובדים שהם לא אזרחים אירופאיים קטנה יותר.