עובדים מספרים...

לפניכם מספר המלצות של חברה שהושמו לעבודה בחו"ל דרך STS Jobs:

אופיר, בן 25 מחולון
"הגעתי ל STS דרך ידידה שמצאה דרכם עבודה בניו-יורק. למרות שלא הייתה לי ויזה לארה"ב הם לקחו אותי ברצינות ושלב אחרי שלב עד שטסתי לעבוד..."

סבטה, בת 23 מנשר
"אני רוצה להודות לחברה לכל החברה של STS לא חשבתי שעבודה בחו"ל יכולה להיות כזאת חוויה מדהימה, תודה :-)"

ליאור, בן 29 מירושלים
".. נסעתי לעבוד באירופה בפעם הראשונה מיד אחרי הצבא והתנסיתי עם כמה חברות בלונדון ובברלין. את STS הכרתי בשלב מאוחר יותר. בשנים שלמדתי משפטים ידעתי שSTS זה כמו משפחה ויש מי שידאג לי בכל חופשת קיץ מהלימודים לעבודה טובה..."

רותם, בת 27 מבאר-שבע
"אחרי הלימודים השתעשתי ברעיון של עבודה בחו"ל. התחלתי לחפש באינטרנט ול STS הגעתי ממש במקרה. דיברתי עם המון חברות השמה לעבודה בחו"ל אבל איכשהו כל האחרים נשמעו קצת הרבה פחות רציניים. סיימתי עכשיו שנה וחצי של עבודה בקליפורניה והלוקיישן הנהדר שהייתי בו בא לידי ביטוי במכירות הרבות. כרגע יש לי את כל הכסף שתיכננתי שיהיה לי לתואר השני ועוד יותר מזה..."

מעיין, בת 24 מגבעתיים
"... הגעתי השנה לעבודה בלונדון כשלושה חודשים לפני הקריסמס מה שנתן לי מספיק זמן להתמקצע וללמוד א העבודה. אחרי חצי שנה של עבודה אני יודעת היום להגיד  שכשאני עולה לעגלה זאת קופה בטוחה..."

מרי, בת 26 מהרצליה, בעלת דרכון אמריקאי
"כשחשבתי על עבודה בחו"ל חשבתי שהדרכון האמריקאי שלי זאת ערובה להצלחה. אחרי חודשיים של מלצרות בניו יורק ועוד עבודה קצת שוחקת בפקידות במשרד עורכי דין הכרתי כמה חבר'ה שעבדו בעגלות והבנתי מהם איפה הכסף הגדול. הם הפנו אותי ל STS ואחרי חודש הרווחתי בעגלות מה שלא הצלחתי להרוויח בחודשיים בעבודות של אמריקאים – תחשבו על זה..."